Voor de beste ervaring schakelt u JavaScript in en gebruikt u een moderne browser!
Je gebruikt een niet-ondersteunde browser. Deze site kan er anders uitzien dan je verwacht.

Diversity Officers Faculteiten

Iedere faculteit heeft een eigen identiteit. Daarom hebben zij ieder een eigen Diversity Officer die samen met hun medewerkers en studenten het diversiteitsbeleid binnen de faculteit van onderaf bepaalt.

Faculteit Economie en Bedrijfskunde (FEB)

Siri Boe-Lillegraven
s.n.boe-lillegraven@uva.nl

Lees het interview met Siri Boe-Lillegraven

Faculteit Geesteswetenschappen (FgW)

Carlos Reijnen
C.W.C.Reijnen@uva.nl

Faculteit Maatschappij- en Gedragswetenschappen (FMG)

Mill Hail
m.hail@uva.nl

Olga Sezneva
o.sezneva@uva.nl

Faculteit Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica (FNWI)

Machiel Keestra (tot 1 februari 2022)
Diversiteit aan de FNWI 
Diversity-Science@uva.nl

Faculteit der Rechtsgeleerdheid (FdR)

Maike Steen
M.Steen@uva.nl

Bekijk de facultaire diversiteitspagina

Faculteit Tandheelkunde (ACTA)

Inge van der Stap
I.G.M.vander.stap@acta.nl

Lees het interview met Inge van der Stap

Faculteit Geneeskunde (AMC)

Ilja Swets
i.swets@amc.uva.nl

Jeanine Suurmond
j.suurmond@amc.uva.nl

Lees het interview met Jeanine Suurmond en Ilja Swets